هر آنچه که باید از مهاجرت کاری به عمان بدانید:

امروزه شاهد افزایش درخواست مهاجرت کاری به کشور عمان هستیم کشوری با حکومت سلطنتی و ساختاری اسلامی که بستر مناسبی را جهت جذب نیروی کار متخصص فراهم آورده است است و با توجه به آن که حدود نیمی از جمعیت ۵ میلیون نفری آن را مهاجران هندی پاکستانی بنگلادشی افغانی عربی ایرانی و دیگر کشورها هستند برخورد مناسبی با مهاجران دارند به خصوص مهاجران ایرانی از این رو با داشتن حداقل تخصص می توان به کار در این کشور مشغول شد.

عمان دارای سومین واحد پولی با ارزش دنیاست و امروز قیمت هر ریال آن در بازه 65 الی ۸0 هزار تومان در نوسان است و اگر فرد ایرانی قصد مهاجرت کاری به  این کشور را داشته باشد می‌تواند دستمزد قابل توجهی را کسب کند.
در این مقاله سعی بر آن شده تا سوالات و دغدغه‌های اصلی مهاجران را پاسخ دهیم تا بتوانیم مهاجرت به عمان را ساده ترین عنوان برای شما بیان کنیم.

چه کسانی می‌توانند به عنوان نیروی کار به عمان مهاجرت کنند ؟

به صورت کلی سه دسته از افراد می‌توانند به صورت کاری به عنوان مهاجرت کنند که در زیر به این سه دسته بندی پرداخت خواهد شد.
1. افراد تحصیل کرده که در صنعت نفت و گاز مشغول به کار نمی باشند: افرادی را شامل می‌شود که تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک را دارند اما در صنعت نفت و گاز و صنایع وابسته مشغول به کار نمی‌باشند مانند: مهندسان عمران ،معماری، کشاورزی، کامپیوتر ،مکانیک، hse و همچنین رشته های مدیریت، حسابداری، و غیره
( دستمزد این افراد حداقل ۱۰۰۰ ریال عمان می باشد و با توجه به تخصص و سابقه کار امکان افزایش این مبلغ وجود دارد)
2. افراد تحصیل کرده که در صنعت نفت و گاز مشغول به کار می باشند: افرادی را شامل می‌شود که تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک را دارند و در یکی از صنایع نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاه و یا صنایع وابسته مشغول به کار هستند مانند مهندسین نفت، شیمی، پتروشیمی، پالایشگاه، مکانیک، عمران ،معماری، hse ،حسابداری کامپیوتر ،ابزاردقیق، پایپینگ ،مهندس فرآیند و غیره
( دستمزد این افراد حداقل ۱۵۰۰ ریال عمان می باشد و با توجه به تخصص و سابقه کار امکان افزایش این مبلغ وجود دارد)
3. کادر درمان: تمامی متخصصین و افرادی که در حوزه درمان فعالیت دارند را شامل می شودو خود به دو دسته کارشناسان حوزه کادر درمان و پزشکان حوزه کادر درمان تقسیم می شود مانند:

3-1.کارشناسان حوزه کادر درمان:پرستاران ،متخصص بیهوشی، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، نسخه پیچ داروخانه، تکنسین کاشت مو ،تکنسین لیزر و زیبایی،فیزیوتراپیست، رادیولوژیست( دستمزد این افراد حداقل 80۰ ریال عمان می باشد و با توجه به تخصص و سابقه کار امکان افزایش این مبلغ وجود دارد)

3-2.پزشکان حوزه کادر درمان: پزشک عمومی، پزشکان متخصص ،فوق تخصص،متخصص اورولوژی ،متخصص جراحی عمومی ،متخصص زنان ،دکتر داروساز ،دندانپزشک و غیره( دستمزد این افراد حداقل ۱۵۰۰تا 4۵۰۰ ریال عمان می باشد و با توجه به تخصص و سابقه کار امکان افزایش این مبلغ وجود دارد)

جهت مشاهده قیمت روز ریال عمان کلیک کنید

شرایط مهاجرت به عنوان نیروی کار به عمان چیست؟

۱. داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار در زمینه تخصصی( ارائه سوابق بیمه یا گواهی اشتغال به کار الزامی می باشد)( داشتن بیمه الزامی نیست)
۲. توانایی مکالمه به زبان انگلیسی در زمینه کاری و تخصصی ( بدون نیاز به مدرک زبان )

مدت اقامت کاری چند ساله می باشد؟

مدت اقامت کاری در کشور عمان در تمامی3 زمینه گفته شده به مدت ۲ سال می باشد و با توجه به نیاز شدید به نیروی کار هر دو سال یکبار بی هیچ محدودیتی امکان تمدید اقامت وجود دارد و می توان به مدت نامحدود اقامت را تمدید کرد البته این امکان نیز وجود دارد که پس از ۲ سال کار با توجه به توانایی و روابط دوستانه‌ای که طی این دو سال ایجاد میکنید کار دیگری پیدا کنید و محل کار خود را تغییر دهید و درآمد بیشتری کسب کنید .
نکته: تنها راه اقامت دائم در عمان فقط خرید ملک می باشد که با داشتن حداقل بودجه ۳ میلیارد تومان میتوان اقامت ۹۹ ساله برای خود و اعضای خانواده به دست آورد (جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و خرید ملک با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید)

امنیت شغلی در عمان به چه شکل میباشد ؟چه تضمینی وجود دارد که پس از۶ ماه از اشتغال ما را اخراج نکند؟

این سوال پر تکرار ترین مطلبی است که اکثر متقاضیان کار در عمان از ما می‌پرسند و نگران هستند که پس از چند ماه کار کردند آنها را بی هیچ دلیل اخراج کند ولی جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که موقع جذب و استخدام شما ،موسسه مورد نظر( کارفرمای شما)یک قرارداد تنظیم میکند و هر دو طرف متعهد به همکاری به مدت حداقل دو سال می باشند و مانند ایران نمی باشد که بی دلیل کارکنان را اخراج کند حتی اگر پروژه کاری در عمان تمام شود یا کارفرما ورشکسته شود کارفرما موظف می باشد حقوق و مزایای دو سال را تمام و کمال پرداخت کند و دولت عمان نیز کارفرما را مسئول می داند در برابر کار و درآمد شما ،چرا که موقع صدور اقامت دو ساله باید کارفرما تضمین دهد از شما حمایت می‌کند و هر مشکلی که پیش آمد کفیل شما در کنارتان هست و شما را حمایت خواهد کرد.

کفیل کیست و چه نقشی در مهاجرت کاری شما دارد؟

به عبارت ساده کفیل حکم وکیل شما را دارد و در تمامی موارد حقوقی و اداری همراه شما می باشد و از لحظه اول ورود شمابه کشور عمان در فرودگاه کنارتان خواهد بود و در تمامیه امور اداری مانند امور بانکی، تهیه وسایل زندگی و … در کنار شماست و کمکتان خواهدکرد تا به مشکل نخورید لازم به ذکر که برای تمامیه کشورهای عربی تقریبا حضور کفیل الزامی می باشد ، کفیل اقامت دائم کشورعمان را دارد و ضروریست که موقع گرفتن اقامت کاری کفیل  را معرفی کنید. البته خیالتون راحت باشه چرا که ما برای شما کفیل هم استخدام می‌کنیم و تنها نخواهید بود وحتی هزینه دوسال دستمزد کفیل رو هم ما پرداخت میکنیم.

امکان مهاجرت با خانواده وجود دارد؟

شاید یکی از مهمترین دلایل برای مهاجرت برای هر فرد داشتن رفاه و آرامش بیشتری برای خود و خانواده اش باشد و به تنهایی حاضر به مهاجرت نباشد ما به شما این نوید را می‌دهیم برای مهاجرت کاری به عمان امکان مهاجرت با همسر و فرزندان وجود دارد و حتی میتوانید برای فرزندانتان از خدمات آموزشی و مدارس فارسی زبان نیز بهره ببرید.

شرایط کار به چه شکل میباشد؟

۱.شما در عمان قطعاً به عنوان نیروی متخصص استخدام می شوید و در زمینه هایی شما را استخدام خواهند کرد که توانایی کار در آن را داشته باشید پس نگران نباشید که شاید نتوانید از پس کار بر نیاید چرا که قبل از استخدام از شما مصاحبه گرفته می‌شود و شما را برای کاری که مناسب هستید استخدام خواهند کرد، این نکته رو هم در نظر بگیرید که مثلا اگر رئیس یک واحد پتروشیمی هستید و ۲۰ سال سابقه کار دارید شما را به عنوان کارگر پتروشیمی استخدام نخواهند کرد و از شما در بالاترین سمت شغلی استفاده خواهند کرد و یا اگر یک کارمند ساده هستید با ۵ سال سابقه کار، سمتی برای شما در نظر گرفته نخواهد شد که نیاز به ۲۰ سال سابقه کار باشد و نتوانید از پس کار بر بیاید.
۲. کار در عمان به صورت اقماری یا ثابت میباشد که در حالت اقماری کار به صورت ۲۸ روز ۲۸ روز یا ۲ ماه ۲ ماه یا۶ ماه۶ ماه می باشد به این معنی که به فرض مثال ۲۸ روز در عمان کار می کنید و ۲۸ روز مرخصی دارید و میتوانید در ایام مرخصی به ایران سفر کنید و خانواده را ببینید و یا میتوانید در عمان بمانید و کار دوم پیدا کنید و مشغول به کار شوید کارهایی مانند فروشندگی، تجارت ،بازرگانی یا هر چیز دیگری البته پیدا کردن کار دوم به عهده شما میباشد و ما در این زمینه مسئولیتی نخواهیم داشت و در حالت ثابت شما موظف هستید هر روز هفته متناسب با زمان اداری یا زمان مشخص شده برای هر شیفت 7تا8 ساعت در طول روز کار کنید و آخر هفته ها سر کار نخواهید رفت و استراحت میکنید و در ایامی مانند تعطیلی های رسمی و اعیاد در عمان می توانید به ایران سفر کنید(در حالت ثابت  شما یک ماه مرخصی در سال خواهید داشت ).

آیا موسسه دانا اندیشان راشین برای شما کار پیدا می کند یا این که شما را به عمان اعزام میکند و خودتان کار پیدا میکنید؟

کار موسسه ما کاریابی تضمینی برای شماست و از اولین گام تا زمانی که استخدام شوید و حقوق دریافت کنید ما خود را موظف می دانیم در کنار شما حضور داشته باشیم و شما را راهنمایی کنیم و از روز اولی که به عمان سفر می کنید شغل شما ،سمت شما ،درآمد شما ،شهر محل سکونت شما و تمامی پارامترهای مربوط به کار شما مشخص می باشد و نیازی نیست دنبال کار بگردید و ما برای شما کار مرتبط با زمینه تخصصی شما که بیشترین حقوق و مزایا را داشته باشد پیدا خواهیم کرد تا برای شما بیشترین منفعت را داشته باشد.

تضمین کاریابی موسسه دانا اندیشان راشین چیست ؟چطور می توانید به ما اعتماد کنید؟آیا قبلا هم به موسسات مهاجرتی مراجعه کرده‌اید و کلاهبردار بوده و نمی توانید اعتماد کنید؟

۱.شرکت ما مورد تایید قوه قضائیه می باشد با اساسنامه مرتبط و تخصصی در زمینه مهاجرتی با نام ثبت شده دانا اندیشان راشین با شماره ثبت ۴۷۷۲۰ وشناسه ملی 14008474523که سهامدار اصلی آن آقای سعید حمیدی جلیانی می باشد که مدیر و موسس موسسه می باشد و با گرفتن استعلام می توانید به راحتی به این موضوع واقف شوید( جهت استعلام شرکت اینجا را کلیک کنید)
۲. در زمان شروع پروسه مهاجرت و عقد قرارداد ما تنها ۱۰۰ ریال عمان از شما دریافت خواهیم کرد که این مبلغ صرفا جهت ترجمه مدارک و تکمیل فرمهای کاریابی شماست و اگر ما نتوانیم تا مدت زمان اتمام قرارداد برای شما کار پیدا کنیم بی‌هیچ کسوراتی کل ۱۰۰ ریال را به شما عودت داده خواهد شد و تمامی این موارد در قرارداد نیز ذکر شده است. توجه داشته باشید که تا زمانی که مشغول به کار شوید تنها همین ۱۰۰ ریال عمان از شما دریافت خواهد شد و تا زمانی که استخدام شوید و حقوق دریافت کنید ما هیچ عدد دیگری از شما دریافت نخواهیم کرد لازم به ذکر است که دستمزد ما از حقوق شما کسر خواهد شد پس اگر شما استخدام نشوید ما هم سودی نخواهیم برد.

هزینه مهاجرت کاری شما به چه میزان می باشد و با چه اندوخته ای می‌توانید نسبت به مهاجرت کاری به عنوان اقدام کنید؟

هزینه مهاجرت کاری به کشور عمان برای فرد جویای کار شامل هزینه های زیر می باشد
۱. ۱۰۰ ریال عمان جهت ترجمه مدارک و تکمیل فرم های کاریابی( زمان پرداخت : موقع عقد قرارداد به موسسه دانا اندیشان راشین)
۲. هزینه یک بلیط رفت و برگشت با هواپیما به کشور عمان (بین 5تا 10میلیون تومان)جهت مصاحبه حضوری ( زمان پرداخت: حدود چهار ماه پس از عقد قرار داد به شرکت هواپیمایی )
۳. هزینه ویزای کار دوساله عمان معادل 90 ریال عمان (زمان پرداخت: حدوداً ۵ ماه پس از عقد قرار داد به سفارت عمان)

پس در مجموع حدود ۳۰ میلیون تومان هزینه شما خواهد بود برای مهاجرت کاری به عمان و تنها با این مبلغ اندک میتوانید در عمان مستقر و مشغول به کار شوید در صورتی که برای مهاجرت کاری به کشورهایی مثل کانادا حداقل ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان می بایست هزینه کرد.
دوست من امیدوارم این اطلاعات مختصر تونسته باشه بهت کمک کرده باشه برای مهاجرت کاری به کشورعمان، اگر مصمم هستید و فکر می‌کنید که واجد شرایط هستید گام بعدی رزرو تایم مشاوره است که به صورت تلفنی  یا به صورت حضوری در دفتر اهواز میتوانید با کارشناسان موسسه گفتگو داشته باشید و اطلاعات بیشتری در خصوص مهاجرت به دست بیارید.

جهت رزرو تایم مشاوره اینجا را کلیک کنید.

176 نظرات

 1. امید غریب زاده
  ۲۸آبان,۱۳۹۹

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  بسیار عالی و کامل بود توضیحات شما. سئوالات مد نظر طی جلسه مشاوره پرسیده میشود.
  با سپاس

  • Abolfazl
   ۱۴دی,۱۳۹۹

   سلام رشته دانشگاهی من لیسانس مهندسی شیمی هست ولی سابقه کاری در رشته خودم ندارم شغلم آزاده 7 ساله بازاری هستم ولی در کنار مغازه داری خودم چند سالی هست پاره وقت ام دی اف کاری انجام میدم به این کار علاقه دارم و یادش گرفتم ولی هیچ سابقه ثبت شده ای تو این زمینه هم ندارم گفتم چون نوشته بودید به سابقه ثبت شده نیاز هست
   با شرایط فعلی که من دارم امکان دریافت شغل واسه من تو عمان وجود داره ؟
   و اینکه من به همراه زنم اگر بخواییم بریم امکانش هست ؟
   هزینه زندگی واسه دو نفر میانگین چند ریال هست ؟
   متناسب با زمینه مدرک تحصیلی یا حرفه ام دی اف کاری که بلدم حدودا ممکنه درآمد من چند ریال باشه ؟
   چون میخوام بینم برام ارزش داره که قید مغازه و سرمایه خودم تو ایران رو بزنم و برم اونجا کار کنم
   سپاسگزارم

   • admin
    ۱۴دی,۱۳۹۹

    سلام روز خوش ، برای اینکه ما بتونیم شمارو بفرستیم باید سابقه کار تخصصی در رشته خودتون داشته باشید پس متاسفانه در زمینه تخصصی شما ما نمیتونیم کمکتون کنیم و در کل مهاجرت کاری با همسر و خانواده تون زمانی بصرفه است که همسرتون هم شاغل باشه دوست عزیز.

 2. حمید
  ۳۰آبان,۱۳۹۹

  سلام میشه بگید هزینه اولیه چقدره ودر مورد مصاحبه کاری بیشتر توضیح بدید که شامل چه مواردی هست برای شاغلین در صنعت نفت ممنون

  • admin
   ۲آذر,۱۳۹۹

   سلام حمید عزیز
   هزینه اولیه رو در متن بالا توضیح دادیم لطفا مجددا بررسی کن
   در مورد مصاحبه هم با توجه به زمینه ی تخصصی متقاضی در هنگام مصاحبه که معمولا متشکل از تیم 2تا 4نفره از کارشناسان کارفرماست با سوالاتی ابتدایی مصاحبه شروع میشه و به تدریج سوالات تخصصی تر و پیچیده تر خواهد شد تا متوجه علم متقاضی شوند.
   البته برای هر پرونده از چند وقت قبل از زمان مصاحبه متقاضی رو کاملا راهنمایی خواهیم کرد که چکار کنند و چی بگن حتی لازم باشه شبیه ساز مصاحبه هم با حضور کارشناسان انجام خواهد شد.

 3. مسعود
  ۳۰آبان,۱۳۹۹

  درود بر شما
  لطفاً در مورد میزان دستمزدی که از حقوق برداشت میشود توضیح دهید.

  • admin
   ۲آذر,۱۳۹۹

   سلام مسعودعزیز
   دستمزد ما با توجه به هر پرونده متغییره و متناسب با رزومه متقاضی در زمان مشاوره به صورت اختصاصی محاسبه و اعلام میشه

 4. نجفی
  ۱آذر,۱۳۹۹

  با سلام و تشکر از شما
  ببخشید تا چه زمانی(روزی) وقت داریم که اقدامات اولیه رو انجام دهیم

  • admin
   ۲آذر,۱۳۹۹

   سلام جناب نجفی
   فعلا تایم هست جهت مهاجرت ولی امکان تغییر قوانین مهاجرتی به یکباره وجود داره
   پس هر چه سریعتر اقدام کنید به نفع شما خواهد بود.

 5. عسکری
  ۲آذر,۱۳۹۹

  سلام. در مورد اسکان توضیح بفرمایید

  • admin
   ۱۶آذر,۱۳۹۹

   سلام
   با توجه به رزومه و نوع کار شما متفاوت است که در تایم مشاوره کامل توضیح داده می شود.

 6. سعید
  ۳آذر,۱۳۹۹

  سلام،بیزحمت در مورد هزینه دستمزد یه مثال عددی بزنید که حدود چند درصد حقوق هست و به یکباره کسر میشه یا چند قسط؟

 7. علیرضا خزاعی
  ۳آذر,۱۳۹۹

  لطفا در خصوص پیشینه شرکت دانا اندیشان و اینکه چه پرونده های مهاجرتی موفقی داشتند هم توضیح بدید

 8. محمدرضا
  ۴آذر,۱۳۹۹

  سلام وعرض خسته نباشید
  چندتا مسئله مبهم توی ذهنم هست امیداوارم بتونید راهنمایی بفرمایید.
  استخدام کفیل در کشور عمان چقدر هزینه داره؟
  محل زندگی وکرایه آن چقدر هزینه برهست ؟
  طرح اقماری که فرمایش کردید به فواصل مختلف هست ، روزهایی رو که تعطیل هستید حقوق ومزایا دریافت میکنید ؟ تایم روزهای کار ی چند ساعت هست ؟در روزهای کاری حتی جمعه ها هم سرکار هستیم و استراحت نخواهیم داشت ؟

 9. کیانی
  ۴آذر,۱۳۹۹

  البته هزینه تمام شده شما هم خیلی کم نیست در نهایت حدود ده هزار دلار از متقاضی پول میگیرید با یک تضمین ۴۰۰ میلیونی

 10. کیانی
  ۴آذر,۱۳۹۹

  نه قربان به نفع شما نیست دیگاه بنده را منتشر کنید اگر منتشر نکنید تو شبکه های اجتماعی از پاسخ تون اسکریت شات گرفتم پخش میکنم

 11. زارع
  ۵آذر,۱۳۹۹

  با سلام ، مصاحبه تخصصی به زبان انگلیسی انجام میشه ؟؟؟

  • admin
   ۸آذر,۱۳۹۹

   بله

 12. ندا
  ۵آذر,۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر ، ممنون از توضیحاتتون ، در مورد محل سکونت صحبتی نشده ، در ابتدا که وارد میشیم کجا ساکن میشیم و محل سکونت به چه صورت خواهد بود ؟

 13. ندا
  ۵آذر,۱۳۹۹

  همچنین لطفا در مورد مخارج در عمان هم توضیح بدید ، یک فرد در عمان به صورت عادی چقدر هزینه دارد ؟ اجازه خونه و غیره ؟

  • admin
   ۸آذر,۱۳۹۹

   در کل مجموعا حدودا 300تا 400ریال عمان هزینه اجاره مسکن/خورد و خوراک/ایاب و ذهاب و… هست برای یک نفر اما متناسب با سبک زندگی قابل تغییر خواهد بود و بستگی به فرد داره
   من موردم داشتم رفته و کل هزینه هاش حدودا 100 ریال شده که ترفندهاشو در تایم مشاوره توضیح میدیم

   • احسان
    ۲۱دی,۱۳۹۹

    سلام یا افرادی که که کار ازاد دارند و مدارک فنی حرفه ای و سابقه تو همون زمینه دارند
    مثل تعمیرکار خودرو ابا شامل این مهاجرت میشن

    • Moshaver
     ۲۲دی,۱۳۹۹

     سلام دوست عزیز.از تاریخ سوم اذر عمان افراد مهارت پیشه رو پذیرش نمیکنه

 14. احسان
  ۷آذر,۱۳۹۹

  با سلام
  کسانی مشغول به کار میشن شرکت بهشون خابگاه و غذا میده؟
  و اگر نمیده هزینه هاش چطوره؟؟
  واینکه ایا دولت شرایطی برا اسکان اینجور ادما در نظر گرفته؟؟؟

 15. سعید
  ۹آذر,۱۳۹۹

  جناب هزینه های زندگی به حساب نفر است؟؟؟

  • admin
   ۲۵آذر,۱۳۹۹

   سلام بستگی به زمینه کاری و رزومه تون داره، در برخی از موارد خودتون باید هزینه هارو بدید و برخی موارد رو هم شرکت ساپورت میکنه

 16. مریم
  ۱۰آذر,۱۳۹۹

  توضیحات بسیار عالی بود

 17. هادی
  ۱۳آذر,۱۳۹۹

  سلام.فرمودین کار اقماری.آیا توی ۲۸ روز کار توی کمپ کار می مونیم و یا فقط ۸ساعت و یا۱۲ ساعت کار می کنیم و برمی گردیم خانه در عمان!؟

  • admin
   ۱۶آذر,۱۳۹۹

   سلام هادی عزیز
   با توجه به نوع کار و سمت شما هر کدام از این دو حالت می تونه باشه
   البته این موضوع به طور شخصی و با توجه به روزمه برای هر فرد در تایم مشاوره بصورت کامل بررسی میشه

  • admin
   ۲۵آذر,۱۳۹۹

   سلام هادی عزیر
   بستگی به نوع کار دارد
   در بعضی از کار ها تمام مدت در محل کمپ حضور دارید ،12 ساعت کار و 12 ساعت استراحت
   اما در برخی موارد کار بصورت ثابت می باشد و روزانه 8 ساعت مشغول به کار خواهید بود و پس از آن به خانه ای که در یکی از شهر های عمان دارید میروید

 18. محمدرضا
  ۱۵آذر,۱۳۹۹

  کفیل که از طرف شما به ما معرفی میشه هزینه کفیل به عهده شماست

  • admin
   ۱۶آذر,۱۳۹۹

   محمد رضای عزیز سلام
   بله هزینه ی کفیل بر عهده ما هست.

 19. ماجد
  ۱۸آذر,۱۳۹۹

  سلام و خدا قوت
  اگر تسلط کامل به مکالمه زبان در مصاحبه تخصصی نداشتیم چه کار باید کرد؟

  • admin
   ۱۹آذر,۱۳۹۹

   سلام ماجد عزیز
   شما از ابتدا که قرارداد می بندید تا تایم مصاحبه 4 تا 5 ماه زمان دارید و در این تایم بصورت کامل می تونید زبان رو یاد بگیرید، از همه مهمتر اینه که شما هدف جدی دارید و قطعا بیشتر تلاش می کنید، مجموعه ما هم کلاس های تخصصی مکالمه برگزار میکنه، ولی در آخر همه چیز به پشت کار خودتون بستگی داره.

 20. محمد
  ۱۸آذر,۱۳۹۹

  با تشکر از توضیحات شما
  سابقه و رزومه شرکت خودتون رو میگید و اینکه تا کنون برای چه تعدادی موفق به پیدا کردن کار شده اید.
  با تشکر

  • admin
   ۱۹آذر,۱۳۹۹

   سلام محمد عزیز
   لطفا تب در باره ما رو مطالعه بفرمایید.
   از پارسال تا کنون بیش از 13 کیس موفق در حوزه مهندسی نفت ، مهندسی برق ، مکانیک ،پتروشیمی و کادر درمان داشته ایم.

 21. بابک
  ۱۹آذر,۱۳۹۹

  با عرض سلام. جهت مصاحبه حضوری با شرکت عمانی می توان از اپلیکیشن های تصویری استفاده کرد ؟ بعد از تایید کارفرما تهیه بلیط با کارفرما میباشد یا متقاضی کار؟ پرداخت 100 ریال جهت فرم های کاریابی به منزله هماهنگی با کارفرما جهت استخدام میباشد؟ ببخشید یک سوال دیگه هم داشتم بعد از مصاحبه و پرداخت 100 ریال جهت فرمها و ترجمه مدارک چقدر زمان جهت اعزام طول میکشه؟ ممنون از ادمین

 22. شيوخي
  ۲۰آذر,۱۳۹۹

  سلام
  تهران دفتر مشاوره داريد؟؟؟
  حالاشرايط طوري بشه كه كسي تو مصاحبه رد شه چقدر هزينه از جيب ميره؟
  اين رشته هاي تحصيلي كه اشاره شده ميتونه شامل فيلدهاي تخصصي گوناگون بشه هيچ اشاره اي بهش نشده ممكنه ي توضيحي بديد.
  باتشكر

  • admin
   ۲۵آذر,۱۳۹۹

   سلام جناب شیوخی
   خیر دفتر ما واقع در اهواز است
   در مورد رد شدن در مصاحبه در تایم مشاوره توضیح داده خواهد شد
   بله این رشته های تحصیلی شامل فیلد های تخصصی گوناگون می شوند،جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تا رزومه شما بررسی شود.

 23. ساجدی
  ۲۱آذر,۱۳۹۹

  درود بر شما جسارتا چرا باید برای اطلاعاتی که جهت توافق و عقد قرار داد در اختیار ما قرار می‌دهید ۲۰۰ هزار تومان دریافت کنید تمامی موسسات کاریابی و مهاجرتی فقط از زیبایی های پیش رو صحبت می‌کنند و نود درصد از حرف‌ها و وعده های آنان خیلی از واقعیت دور است ضمنا اگر شما قرار است از حقوق ما پولی دریافت کنید آنقدر زیاد هست که یه مکالمه نهایت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ای برای شما هزینه به حساب نمی اید پس چرا واقعا باید ۲۰۰ هزار تومن داد تا ۱۰ دقیقه گوش کرد و هر سوالی که پرسیده بشه میگید مراجعه کنید به سایت توضیحات کامله

 24. مهدی
  ۲۱آذر,۱۳۹۹

  سلام
  ۱_آیا امکان کار برای مدت کوتاه حدود ۲ ماه هم وجود دارد؟
  ۲_ایا قبل از پایان قرارداد امکان لغو قرار داد وجود دارد ، شرایط آن چگونه است ؟
  ۳_اگر به همراه خانواده باشم کارفرما به ما امکانات سکونت میدهد؟
  ۴_هزینه پورسانتی که موسسه دانا اندیشان دریافت میکند چقدر است؟
  ۵_ایا حقوق من را کارفرما بحساب موسسه دانا اندیشان واریز میکند یا بحساب خودم ؟
  ۶_با وجود تحریم های آمریکا و … علیه تمام اشخاص حقوقی و حقیقی کارفرمای من چگونه دستمزد من را پرداخت میکند ؟
  (موجودی بیش از دوهزار دلار برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی در تمام بانکهای خارجی منجر به مسدود شدن حساب ایشان میشود و تمام وجوه مصادره میشود )

  • admin
   ۲۸آذر,۱۳۹۹

   سلام مهدی جان
   جواب سوال 1-خیر امکان کار به مدت کوتاه نیست. شما و کارفرا هر دو تعهد دو ساله نسبت به یک دیگر دارید جهت کار
   جواب سوال2-بله اما شرایط آن خاص می باشد که در تایم مشاوره به آن پرداخته می شود
   جواب سوال3-در برخی از مواقع بله و در برخی از مواقع خیر که با توجه به شرایط شما مشخص می شود، در برخی از مواقع اسکان داده می شود و در برخی موارد کمک هزینه اسکان داده می شود.
   جواب سوال4-با توجه به هر رزومه متفاوت است
   جواب سوال5-حقوق شما به حساب شخصی شما واریز می شود.
   جواب سوال6- در این زمینه نگران نباشید و کار را به ما بسپارید.
   (شما در صرافی می توانید هر مبلغی را حواله کنید از طرفی گردش مالی بالا در حساب شما قابل اثبات می باشد چرا که حقوق دریافتی شما از کارفرما می باشد ( دلیل سخت گیری و بررسی حسابهاصرفا جهت جلوگیری از مبادلات خلاف و پولشویی می باشد))

 25. میلاد
  ۲۳آذر,۱۳۹۹

  سلام. وقت بخیر. ببخشید من از یه آشنایی که ۱ سال عمان درس میخوندن شنیدم که تو عمان امنیت شغلی پایینه. هر لحظه نخواستن به راحتی ویزا نمیدن. میخواستم ببینم واسه یه کسی که سابقه ۶ سال تو صنعت نفت داره. اگه از کار فعلیش که کاملا امنیت داره. بره اونجا وضعیت چطوره؟ بعد یه مدت دیگه نمیخوان یا جای پیشرفت و امنیت شغلی هست. ممنون

  • admin
   ۲۵آذر,۱۳۹۹

   سلام میلاد عزیز
   کاری که ما برای شما پیدا می کنیم بصورت تضمینی است و امنیت شغلی کامل دارید ، خیالتون راحت باشه

   • helen
    ۶دی,۱۳۹۹

    سلام
    ببخشید تضمینی هم برای حرفهایتان میدهید یا در حد وعده سر خرمن است حرفهایتان؟
    ممنونم

    • admin
     ۶دی,۱۳۹۹

     سلام هلن عزیز
     بله کار ما صد در صد تضمینی است ما مجوز رسمی از قوه قضاییه داریم با شماره ثبت 47720 و قراردادی فی مابین ما و متقاضی عقد می گردد که تمامی تعهدات در آن ذکر شده است.

 26. نوید
  ۲۳آذر,۱۳۹۹

  سلام تعمیر کار سخت افزار موبایل مورد نظرتون هست؟؟

  • admin
   ۲۵آذر,۱۳۹۹

   سلام نوید عزیز
   لطفا بگید رشته تحصیلیتون چی هست؟

   • نوید
    ۳دی,۱۳۹۹

    دانشجو کارشناسی کامپیوتر

    • admin
     ۵دی,۱۳۹۹

     سلام متاسفانه در حوزه تخصصی شما نمیتونیم کمکتون کنیم.

 27. داود
  ۲۴آذر,۱۳۹۹

  سلام
  هزینه مهاجرت با خانواده حدودا چقدر خواهد بود؟

  • admin
   ۲۸آذر,۱۳۹۹

   سلام داوود عزیز پاسخ به سوال شما بستگی به چند فاکتور دارد اول روش مهاجرت شما و دوم رزومه سرپرست خانواده که قصد مهاجرت را دارد، آیا همسرتان هم شاغل است؟ تعداد فرزندان ؟ سن فرزندان؟ جنسیت فرزندان؟و ….

 28. بیژن دلیر
  ۲۴آذر,۱۳۹۹

  سلام و خسته نباشید
  من 52 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس مکانیک 24 سال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کار کردم. برام شانس بدست آوردن کار در عمان هست با توجه به ضعیف بودن زبان و سن بالا

  • admin
   ۲۵آذر,۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز ما مورد موفق 67 ساله هم داشتیم ،د رمورد زبان هم از ابتدا که قرارداد رو ببندیم تا زمانی ک بخواد به مصاحبه منجر بشه حدود 5 ماه زمان دارید و ما میتونیم با کلاس های مجموعه مون کمکتون کنیم

 29. رضا
  ۲۴آذر,۱۳۹۹

  درود بر شما
  در اطلاعاتی که در سایت درج شده ، اومده که هزینه ی ۱۰۰ ریال و هزینه های دیگر , پس از استخدام در شرکت مربوطه پرداخت خواهد شد.لطفا در این زمینه شفاف سازی کنید.ممنون

 30. امیر
  ۲۶آذر,۱۳۹۹

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم :
  1- مدت کسر از حقوق ما جهت دستمزد شما تا آخر 2 سال کار ما در عمان می باشد یا زمان آن فرق می کند؟
  2- با شرکت های بخصوصی تو عمان کار میکنید و در چه حدی هستند ؟ Client یا Contractor یا …

  • admin
   ۲۶آذر,۱۳۹۹

   سلام امیر جان
   پرداخت دست مزد مجموعه ما بصورت یکجا و یا اقساط امکان پذیر است که در حالت اقساط نهایتا امکان پرداخت درصدی از حقوق به مدت ده ماه می باشدکه درصد کسر از حقوق متناسب با رزومه هر فرد تعیین می گردد.
   تقریبا ما با اکثر شرکت ها و موسسات قوی قرارداد داریم اما برای هر زمینه شغلی تفاوت هایی قطعا وجود دارد به فرض مثال در حوزه فنی مهندسی برای برخی از رشته ها اولویت ما همکاری با شرکت های خصوصی و برای برخی از رشته های دیگر اولویت ما همکاری با شرکت های دولتی باشد اما در برخی از حوزه های دیگر مانند کادر درمان ما با موسسات دولتی عمان و حتی مراکز خصوصی حوزه کادر درمان همکاری داریم

 31. ساجدی
  ۲۶آذر,۱۳۹۹

  سلام و عرض ادب چرا جواب همه پیامهارو میدید اما پیام من بدون پاسخ مونده

 32. حسین
  ۲۶آذر,۱۳۹۹

  سلام
  با شماره ثبت شما یعنی 47720 شرکتی به اسم خلق اندیشان هوش برتر تابان نیز ثبت شده
  دو تا شرکت مختلف با یک شماره ثبت؟!

  • admin
   ۲۸آذر,۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز در سیستم شرکت ها شماره ثبت برای برخی از شرکت ها مشترک میتونه باشه
   هنگام استعلام از سایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران حتمادو پارامتر مانند نام و شماره ثبت شرکت را وارد نمایید . جهت استعلام و ورود به سایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران اینجا را کلیک کنید.

 33. ابوالفضل فرجی
  ۲۷آذر,۱۳۹۹

  در حالت کار روزانه 8 ساعت تعطیلات 2 روز در هفته هست ؟
  اگر کارفرما نیاز به اضافه کاری داشته باشه اضافه کار چطور محاسبه میشه ؟
  شرایط بیمه چطور هست ؟ جزو کار هست یا باید خودمان بیمه تهیه کنیم ؟
  بیمه شامل چه چیزهایی میشه ؟

 34. Mohammaddaylami
  ۲۸آذر,۱۳۹۹

  باسلام، بنه معلم هستم و فروردین 1400 بازنشست میشم، البته متولد 1355 هستم و 44 سال دارم! حال خواستم بدونم آیا واسه ماهم کار هستش یا نه؟؟؟ ممنون

 35. Mohammaddaylami
  ۲۸آذر,۱۳۹۹

  سلام، عرض کنم بنده معلم هستم و فروردین 1400 بازنشست میشم البته متولد 1355 هستم و 44 سال دارم! حال خواستم بدونم ایا واسه ماهم کار هستش

  • admin
   ۲۹آذر,۱۳۹۹

   سلام جناب
   برای دبیران و افرادی که در حوزه آموزش فعالیت دارند می بایست بصورت مستقل و ثبت شرکت نسبت به ایجاد فعالیت در عمان اقدام نمایند.

 36. Yousef
  ۲۸آذر,۱۳۹۹

  درود بر شما.بنده حدود ده سال سابقه اجرایی برق و ابزاردقیق با مدرک تحصیلی فوق دیپلم هستم.میخوام بدونم اگه تمام مخارج خورد و خوراک و خوابگاه به خساب کارفرما باشه چقد حقوق من میتونم دریافت کنم در کشور عمان؟

  • admin
   ۲۹آذر,۱۳۹۹

   سلام یوسف جان
   در این زمینه باید بصورت تخصصی رزومه شما توسط کارشناسان ما بررسی شود
   جهت کسب اطلاعات بیشتر تایم مشاوره رزرو کنید.

 37. محمد
  ۱دی,۱۳۹۹

  سلام و احترام
  و ارزوی موفقیت برای شما و همکاران محترم
  عرض چند سوال
  در مشاغل هنری (تدوین فیلم / جلوه های ویژه ی سینمایی / موشن گرافیک )
  ایا درخواستی برای نیروی متخصص وجود داره ؟

  ایا کیسی در این مورد داشتین ؟

  پیشاپیش یک دنیا ممنونم .

  • admin
   ۳دی,۱۳۹۹

   سلام محمد جان لطفا رزومه تون رو به واتساپ شماره 09916510842 ارسال کنید همکارانم در اسرع وقت راهنماییتون میکنند.

   • محمد
    ۳دی,۱۳۹۹

    بی نهایت ممنونم از پیگیری و پاسخ تون

    • admin
     ۵دی,۱۳۹۹

     خواهش میکنم دوست عزیز

 38. یاسر دهقان
  ۲دی,۱۳۹۹

  سلام
  یک سوال دارم من
  حدود 2 سال مکانیکی ماشین های کاربراتوری
  منتخب جشنواره خارزمی برای اختراع موتور 16 سیلندر ابر سرعت
  4سال پیمان کاری ساختمانی در یزد
  8سال سنگ کاری نما های ساختمان با طراح رومی
  6ماه شاگرد کار ان دی اف
  1 سال استاد کار ان دی اف
  مدرک لیسانس عملی کاربردی مکانیک دارم
  ایا برای من امکان مهاجرت هست یا نه
  09138620485 دهقان
  سپاس

  • admin
   ۳دی,۱۳۹۹

   سلام یاسر عزیز متاسفانه در زمینه تخصصی شما نمیتونیم کمکتون کنیم.

 39. شاهین
  ۳دی,۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر در زمینه طراح گرافیک (گرافیست) چطور ؟ حدود 8 سال سابقه کار با رزومه و پورتفولیو خوب دارم .

  • admin
   ۳دی,۱۳۹۹

   سلام شاهین عزیز بله شما واجد شرایط هستین رزومه خود را به شماره 09916510842 در واتساپ ارسال کنید تا همکارانم شمارا راهنمایی کنند.

 40. یوسف
  ۳دی,۱۳۹۹

  با سلام
  کسر از حقوق برای موسسه چقدر میشود هزینه
  دریافتی موسسه چقدر است

  • admin
   ۵دی,۱۳۹۹

   سلام یوسف جان در تایم مشاوره رزومه تون بررسی و به شما پاسخ داده میشه

 41. علی
  ۴دی,۱۳۹۹

  سلام، با مدرک مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی و ارشد انرژی های تجدیدپذیر امکان مهاجرت کاری به عمان دارم؟ حدود 3 سال هم مدیر عامل یک شرکت کشاورزی هستم.

 42. علی
  ۴دی,۱۳۹۹

  سلام، بنده با لیسانس مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی و ارشد انرژی های تجدیدپذیر میتونم برای مهاجرت کاری عمان اقدام بکنم؟

  • admin
   ۵دی,۱۳۹۹

   سلام علی عزیز لطفا بفرمایید سابقه کار هم دارید ؟

   • ابراهیم
    ۲۶دی,۱۳۹۹

    سلام وقت بخیر،اولا اینکه شهر محل سکونت به چه موردی بستگی داره،هزینه اجاره خونه اونجا چطوره؟ثانیا در مدت ۲۸روز که سر کار هستیم،من ترجیح میدم که در کنار خانواده باشم و نمیخام تو کمپ باشم،ایا این مورد قبل ازعقد قرارداد قابل مذاکره هست یا خیر؟

    • Moshaver
     ۲۷دی,۱۳۹۹

     سلام.
     شهر محل سکونت به رزومه شما و کمپانی که شما رو میپذیره بستگی داره و در مورد سوال بعدی هم بله امکانش هست ولی تمام هزینه ها برعهده خودتون هست برای راهنمایی بیشتر با همکارانم تماس بگیرید

    • ابراهیم
     ۲۸دی,۱۳۹۹

     آقای ادمین،میشه سوال منو جواب بدید،باتشکر

 43. مرتضی
  ۴دی,۱۳۹۹

  با سلام
  من بتازگی مدرک دکترای نرم افزار گرفتم. شغل اصلیم تدریس در مدارس و دانشگاه بوده . چهارتا مقاله isi , d و یک جلد کتاب هم دارم. با این رزومه در عمان زمینه کاری برای من وجود دارد؟؟؟ با تشکر

  • admin
   ۵دی,۱۳۹۹

   سلام مرتضی جان متاسفانه در زمینه تخصصی شما نمیتونیم کمکتون کنیم .

 44. مرتضی
  ۶دی,۱۳۹۹

  سلام،درمورد تاسیس آزمایشگاه درعمان اطلاعات میخواستم

  • admin
   ۶دی,۱۳۹۹

   سلام مرتضی جان لطفا در واتس اپ به شماره 09916510842 پیام بدید کارشناسان مجموعه راهنماییتون میکنند.

 45. هاشم
  ۷دی,۱۳۹۹

  با سلام
  تا قبل از اینکه اونجا واسمون کار پیدا کنید و بریم چه هزینه‌هایی باید بپردازیم و مقدارش چند است؟

  • admin
   ۸دی,۱۳۹۹

   سلام سایت رو بررسی کنید تمام توضیحات اولیه در سایت موجود است.

 46. رضا
  ۷دی,۱۳۹۹

  با سلام ، مدرکم در زمینه آی تی هست ، بازنشسته هستم و در زمینه برق و الکترونیک با سابقه چندین سال کار کردم و در زمینه دکورسازی هم کار کردم برای من هم کاری هست؟

  • admin
   ۸دی,۱۳۹۹

   سلام آقای رضا .بله شما مورد تایید هستید لطفا رزومه کامل خودتون رو به واتساپ با شماره 09916510842 بفرستید تا همکارانم شمارو راهنمایی کنند.

 47. سایه
  ۷دی,۱۳۹۹

  سلام
  وقتتون بخیر
  من رشته ام برق هست. تجربه تدریس دارم اما تجربه کار تخصصی در هیچ ارگانی را ندارم. برای کسانی مثل من امکان کار در عمان به چه شکل هست؟

  • admin
   ۸دی,۱۳۹۹

   سلام شما باید حداقل 2 سال سابقه کار تخصصی داشته باشید.

 48. محمدرضا
  ۸دی,۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر برای مهاجرت کاری در زمینه رشته مهندسی نفت ، حتما باید سابقه کار در ایران داشت یا بدون داشتن سوابق کاری هم میشه از اونجا شروع کرد ؟

  • admin
   ۸دی,۱۳۹۹

   سلام محمدرضای عزیز ، بله حتما باید حداقل 2 سال سابقه کار داشته باشید.

 49. ابراهیم
  ۸دی,۱۳۹۹

  سلام
  اومدم پیام بدم اولش رفتم روزنامه رسمی شما رو چک کردم منتهی شما فقط شرکت رو ثبت کردین ولی اونجا نوشته شده که طبق اساسنامه صرفا ثبت شرکت با موضوع کاری مورد نظر، که برای شما مثلا کارهای مهاجرت است، به منزله اخذ و صدور پروانه فعالیت نمی باشد. من تو شرکت ما رییس مون رفته یه شرکت اعزام دانشجو زده علاوه بر ثبت و … یه استعلام از وزارت علوم گرفته که کارهای شرکت ش بلامانع است. ولی تو مدرک ثبتی شرکت این جمله که برای شما نوشته شده رو نداره و لذا مشکلی نداره. جسارت بنده رو می بخشید.
  ضمنا بعد از این سوال میخواستم بپرسم من مهندس صنایع هستم با تقریبا 4 سال سابقه کار، شرکت مون تو کارهای نفتی و عمرانی فعالیت کرده و بنده سابقه عملی تو نفت ندارم ولی کارشناس پروژه هستم که میتونم حوزه نفتی هم کار کنم،کارهای مربوط به کنترل پروژه نفتی.

 50. مینا
  ۹دی,۱۳۹۹

  مهندس کامپیوتر ایا میتونه برای مهجرت اقدام کنه چون در چند مورد شما گفتید نمیشه در سوالاتی که دوستاندر همین صفحه پرسیده بودند

  • admin
   ۹دی,۱۳۹۹

   سلام خانم مینا ، درصورتی که دو سال سابقه کار تخصصی داشته باشید امکان پذیر است.

 51. رمضانی
  ۹دی,۱۳۹۹

  سلام
  مدت دو سال سابقه ی کار را چطور باید ارائه کرد. مثلا بنده که مهندس عمران هستم و حدود ۷سال سابقه دارم ولی در کترگاه های شخصی و بیمه مرتبط ندارم چگونه میتونم دوسال سابقه رو ثابت کنم

  • admin
   ۹دی,۱۳۹۹

   سلام جناب رمضانی باید گواهی اشتغال به کار با سربرگ شرکت و همراه با مهر و امضای مدیر عامل شرکتی که مشغول به کار بودید تهیه فرمایید.

   • رمضانی
    ۹دی,۱۳۹۹

    سلام مجدد
    فکر کنم متوجه عرض بنده نشدید. بنده گفتم سابقه دارم ولی در کارگاه های شخصی نه شرکت.
    کارگاه های شخصی منظورم آپارتمان و برج هایی هست که مالک شخص دارن. آیا با این حال میشه سابقه کار رو اثبات کرد؟

    • admin
     ۱۰دی,۱۳۹۹

     سلام مجدد جناب رمضانی عزیز . بله متوجه شدم ولی در کل شما برای مهاجرت کاری به عمان باید در شغلتون مهارت داشته باشید و بتونید گواهی اشتغال به کار با سابقه ی دو سال به بالا بیارید اگر این دو مورد رو داشته باشید مورد تایید هستید. اگر سوال دیگه ای داشتید میتونید با تلفن فتر تماس بگیرید ، کارشناسان مجموعه کاملا راهنماییتون میکنند.

 52. شاهین
  ۹دی,۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر. من مهندسی برق دارم و حدود 10 سال تو صنعت نفت و سر دکل های حفاری کار میکنم. می خواستم ببینم شرایط مهتجرت برای من هست

  • admin
   ۹دی,۱۳۹۹

   سلام جناب مهندس، بله رزومه شما مورد تایید است .برای شما کار بصورت تضمینی و با میانگین حقوق بالا از طرف موسسه ما می باشد.

 53. محمدامین
  ۹دی,۱۳۹۹

  سلام،وقت بخیر ،میخواستم بدونم که در حوزه کار چوب و ام دی اف،بدو ن مدرک تحصیلی،و با سابقه کاره ۱۵ ساله میشه اقدام کرد برای عمان،ممنون میشم پاسخ بدین

  • admin
   ۱۰دی,۱۳۹۹

   سلام جناب محمد امین . لطفا بفرمایید در حوزه تولید چوب و ام دی اف فعالیت دارید و یا اینکه نجار هستید؟

 54. امیر زعفرانلو
  ۱۰دی,۱۳۹۹

  سلام بنده دارای مدرک لیسانس عمران فوق لیسانس مدیریت اجرایی هستم ۲۵ سال سابقه کاری در پروژه های ساختمانی راه سازی و نفتی دارم ۵ سال در کشور کامرون راه سازی کردم ایا شرایط کاری برای بنده مهیا می باشد

  • admin
   ۱۰دی,۱۳۹۹

   سلام جناب زعفرانلو .
   بله شما واجد شرایط هستید . به واتساپ با شماره 09916510842 پیام بدید همکارانم شما رو راهنمایی کامل میکنند .

 55. علی
  ۱۰دی,۱۳۹۹

  سلام وقت شما به خیر .بنده کارشناسی ارشد عمران دارم . ۴۰ سالمه و دارای حدود ۱۰ سال سابقه کار در پروژه ها . بیمه هم برام رد شده . منتها مشکل من اینه که تمامی سوابق کارم رو گم کردم ولی اسکنشون رو گرفتم و البته سوابقش در بیمه تامین اجتماعی هست با توجه به اینکه برخی از شرکتهایی که در اونها مشغول بودم کلا برچیده شده و امکان دریافت مجدد سابقه کار ندارم ایا اسکن این سوابق از من قبول میشه برای ترجمه ؟

  • admin
   ۱۳دی,۱۳۹۹

   سلام جناب عبدالکریمی ، شما باید برای ما اصل گواهی اشتغال بکار و یا کپی برابر اصل آن را بیارید تا ما بتونیم مراحل کاری شمارو پیش ببریم.

 56. شهاب
  ۱۰دی,۱۳۹۹

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم…بنده فارغ التحصیل رشته نفت با معدل بالا میباشم که با توجه به شرایط استخدامی در کشور بعید بدونم استخدام بشیم…1 ) ایا راه حلی داره که بتوان بدون سابقه کاری در عمان مشغول بکار شد؟؟ اگر نه 2 ) ایا میتوان در کشور عمان در صنایع مختلف به عنوان کارگر مشغول ب کارگری شد؟؟
  اگه راه حلی هست راهنمایی کنید و ما را ازا این بلاتکلیفی و بیکاری نجات بدید…متشکرم

  • admin
   ۱۳دی,۱۳۹۹

   سلام شهاب عزیز برای رفتن به عمان شما باید حتما برای ما گواهی اشتغال به کار حداقل دو ساله بیارید تا به شما جاب آفر تعلق بگیرد . شما میتونید این گواهی رو بصورت سوری بیارید اما توجه داشته باشید که در مصاحبه با کارفرماتون باید توانایی دفاع از رزومه خودتون رو داشته باشید تا قبول بشید.

 57. امیرعلی
  ۱۲دی,۱۳۹۹

  سلام بنده فوق دیپلم مکانیک دارم
  ۳سال مدیرتولید کارخانه تولید مفتول آلیاژی هستم هم اکنون مشغول هستم ،تولید مواد اولیه فنرلول اتومبیل
  گواهی نامه پایه یک هم دارم
  ممنون میشم راهنماییم کنید که بنده شامل اقامت میشم یا خیر

  • admin
   ۱۳دی,۱۳۹۹

   سلام لطفا به واتساپ پیام دهید تا رزومه شمارا بررسی کنند

 58. حمید
  ۱۲دی,۱۳۹۹

  سلام
  خدمت شما من بیست سوال سابقه مربیگری بدنسازی دارم دارای مدرک 3و2بین المللی هستم قهرمانی توی کشور هم دارم در ضمن خودم باشگاه دارم میشه تو این ضمینه عمان کار کرد وباشگاه احداث کرد .

  • admin
   ۱۳دی,۱۳۹۹

   سلام آقای حمید عزیز ، بله شما میتونید در عمان باشگاه احداث کنید ولی باید حدود 300میلیون سرمایه داشته باشید.

 59. سعید پارسایی
  ۱۲دی,۱۳۹۹

  سلام. بنده متولد سال 63 (36ساله) و بیش از 17 سال حسابدار ، حسابرس ، انباردار و کارمند اداری بوده ام. زبان انگلیسی هم در حد متوسط هستم . متاسفانه شرایط به گونه ای داره پیش میره که دیگه دارم شرمنده ی خانواده ام میشم. ممکن هست که بشه برای من هم کاری بکنید ؟ من خیلی توقع زیادی هم ندارم . لطف میکنین اگه جواب و راهکاری بدین.

  • admin
   ۱۳دی,۱۳۹۹

   سلام جناب پارسایی . لطفا بفرمایید مدرک و رشته تحصیلی تون چی هست؟

   • سعید پارسایی
    ۱۳دی,۱۳۹۹

    سلام مجدد. بنده رشته حسابداری جامع سازمان مدیریت صنعتی. و تجربه کار 17 ساله با سابقه بیمه.

    • admin
     ۱۳دی,۱۳۹۹

     سلام مجدد بله شما واجد شرایط هستید لطفا به واتساپ با شماره موبایل 09916510840 پیام دهید کارشناسان مجموعه راهنمایی تون میکنند.

     • سعید پارسایی
      ۱۳دی,۱۳۹۹

      ببخشید ،، شماره 09916510840 که دادین واتساپ نداره. یا من نمیتونم ببینم ؟ لطفا راهنمایی کنین. سپاس

     • admin
      ۱۴دی,۱۳۹۹

      سلام جناب پارسایی عزیز شماره رو اشتباه وارد کردید 09916510842 رو وارد کنید.

 60. شهاب
  ۱۳دی,۱۳۹۹

  با سلام و وقت بخیر خیلی خیلی ممنونم از پاسخگوییتون..در پاسخ ب سوال قبلی بنده که فرمودید یک گواهی سوری 2 ساله اشتغال ب کار هم میتونید کسب کنید ایا در جلسات و دوره های حضوری میتوانید شبیه ساز مصاحبه کارفرما را متناسب با اون حرفه برگزار کنید که در مقابل کارفرما حرف برا گفتن داشته باشیم؟؟ و اینکه یه سوال دیگه هم داشتم ایا میتوان ب عنوان یک کارگر در عمان کار کرد و حقوقش حدودا چقدره؟؟برا سوالات و راهنمایی بیشتر واتساپ پاسخگو هستید؟

  • admin
   ۱۳دی,۱۳۹۹

   سلام مجدد به واتساپ پیام بدید تمام و کمال راهنمایی تون میکنند.

 61. نادر
  ۱۴دی,۱۳۹۹

  با سلام
  در سایتتون نوشتید که کفیل ما رو شما میگیرید و حتی هزینه اون رو شما میپردازید
  مگر نه اینکه اگر شما یک کار تضمینی از یک شرکت خارجی با شرایط برای ما تهیه و فرضا در مصاحبه هم قبول شویم
  ان شرکت مزبور کفیل و اسپانسر ما خواهد بود؟

 62. نادر
  ۱۴دی,۱۳۹۹

  سلام مگر شرکتی که تخصص ما راپذیرفت
  اسپانسر یا کفیل ما نیست
  شما چرا کفیل برای ما میگیرید
  ممنون

  • admin
   ۱۴دی,۱۳۹۹

   سلام نادر عزیز درسته کارفرمای شما همان کفیل شماست ، اما بابت اینکار یک هزینه ای رو دریافت میکند.

 63. erfan
  ۱۴دی,۱۳۹۹

  سلام و خسته نباشید.بنده راپل کار هستم کار در ارتفاع با طناب.همسرم هم سرآشپز با مدرک هستن چقدر درآمد برای کار بنده و همسرم هست اونجا

  • admin
   ۱۵دی,۱۳۹۹

   سلام لطفا بیشتر راجع به شغلتون توضیح بفرمایید.

 64. نادر
  ۱۴دی,۱۳۹۹

  سلام مجدد من 12 سال تو امارات کارکردم و حقوقم اخرا 22000 درهم
  هر3 سال هم تجدید میشد
  حالا نمیدونم حتما عمان فرق داره
  منون

  • admin
   ۱۵دی,۱۳۹۹

   خواهش میکنم.

 65. Mohammad
  ۱۴دی,۱۳۹۹

  سلام. برای دکترای روانشناسی نیز امکان مهاجرت وجود داره؟

  • admin
   ۱۵دی,۱۳۹۹

   سلام جناب سلطانی عزیز متاسفم در حوزه تخصصی شما نمیتونیم کمکتون کنیم.

 66. سعید
  ۱۵دی,۱۳۹۹

  سلام و وقت بخیر
  از طربق واتساپ برای شما رزومه کاری خودم رو ارسال کرده و توسط شما بررسی هم شده ، خواستم بدونم که اگر جاب آفری برای من وجود داشته باشه و به سرانجام هم برسه امکان اینکه فرزند پسر خودم رو که سال نهم هست رو مثلا برای ورود به کلاس سال دهم در کشور عمان با خودم راهی کنم؟ یعنی اینکه من به اتفاق پسرم به عمان برم بصورتیکه من برای اشتغال بکار و پسرم برای تحصیل (این گزینه تحصیل میتونه در مدارس عمان یا در مدارس ایرانیان مقیم عمان باشه) بهر حال آیا در همان بدو ورود میتوانم خودم کفیل فرزندم باشم چون میدونم که کفالت من توسط یک نفر عمانی انجام خواهد شد اما پسرم به چه صورتی خواهد بود
  ممنون

  • admin
   ۱۵دی,۱۳۹۹

   سلام در صورتی میتونید فرزند همراه خود ببرید که کمتر از 18 سال باشه و محصل باشه ، در این صورت اینکه خودتون کفیل داشته باشید کافی است و میتونید برای خودتون ویزای کاری و برای فرزندتون ویزای همراه بگیرید و همراه خودتون ببرید.

   • سعید
    ۱۶دی,۱۳۹۹

    با سلام مجدد و تشکر از پاسخگوئی فوری
    در ارتباط با مهاجرت تحصیلی به عمان برای فرزند (پسر) خودم بخشی رو که در سایت خودتون دارید بررسی کردم و اطلاعاتی رو در اون لحاظ کرده بودید اما در انتهای بخش مربوط به “تحصیل در مدارس عمان” در انتهای پاراگراف مربوطه قیده شده “در ادامه لیستی از مدارس بین المللی کشور عمان به همراه هزینه های تحصیل در عمان به صورت سالانه را مشاهده خواهید نمود.” اما در ادامه و انتهای همان صفحه نه لینکی وجود داره و نه توضیحی در این خصوص.
    لطفا میشه راهنمائی کنید که اطلاعات مدارس برای دوره راهنمائی و دبیرستان عمان رو با هزینه های مربوطه ، کجا میتونم ببینم؟
    باز هم ممنون از پاسخگوئی

    • admin
     ۱۶دی,۱۳۹۹

     سلام مجدد به شما ، بله بچه های تولید محتوای ما دارن سایت رو تکمیل میکنند و بزودی تمام اطلاعات برروی سایتمون بارگزاری میشه، بابت ناقص بودن اطلاعات عذرخواهی میکنم.

 67. امیرعبدالله
  ۱۶دی,۱۳۹۹

  با سلام وقت بخیر .بنده کارشناسی ارشد مکانیک سیالات هستم.در پالایشگاه هم به مدت دو سال کار کردم.خانوم بنده دندان پزشک هستن میخاستم ببینم اونجا برای خانوم موقعیتی هست که شغلشو ادامه بده ؟

  • admin
   ۱۶دی,۱۳۹۹

   سلام جناب بله هم برای خودتون و هم برای خانمتون شغل تضمینی وجود داره فقط خانمتون باید اول آزمون پرومتریک رو شرکت کنند.

 68. رضا
  ۱۶دی,۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  چرا از کسانی که پول رو واریز کردن و حتی مصاحبه رو قبول شدن نظری ثبت نشده؟؟؟ هیچکس نظر منفی نداره در رابطه با شما…

  • admin
   ۱۷دی,۱۳۹۹

   سلام اگر دقت کنید سایتمون تازه راه اندازی شده ، بزودی رزومه ای از کسانی که موفق شدن مهاجرت کنند بر روی سایت
   قرارمیگیره

 69. سعید
  ۱۶دی,۱۳۹۹

  سلام خسته نباشید
  من با روشهای مختلف خواستم استعلام شرکت شما رو بگیرم ازسایت روزنامه رسمی ولی چیزی بالا نمیاره

  • admin
   ۱۸دی,۱۳۹۹

   سلام سعید عزیز اینجا را کلیک کنید وارد سایت میشید و با وارد کردن نام شرکت ما ( دانا اندیشان راشن) و شماره ثبت (47720) و شناسه ملی (14008474523) میتونید استعلام شرکت مارو بگیرید.

 70. مهدی
  ۱۷دی,۱۳۹۹

  با سلام و دورود
  بنده حدود 18 سال سابقه کار در مخابرات در زمینه فیبرنوری و رادیو دارم مدرک تحصیلی کارشناس IT هست آیا زمینه شغلی مناسبی برای من وجود دارد؟

  • admin
   ۱۸دی,۱۳۹۹

   سلام بله مورد تایید هستید

 71. مهدی
  ۱۷دی,۱۳۹۹

  همچنین در زمینه نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با سیم و بی سیم و دوربین های مداربسته تخصص دارم.

 72. احسان
  ۱۷دی,۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر. یه جا نوشتین اقماری . میخواستم ببینم اگه اقماری بودیم مثلا ۲ ماه کار دوماه تعطیل اون دوماه تعطیل رو حقوق داریم یا نه ? تشکر

  • admin
   ۱۸دی,۱۳۹۹

   سلام با توجه به رزومه شما ،در تایم مشاوره به این موارد پرداخته میشه

 73. امین
  ۱۸دی,۱۳۹۹

  ببخشید تو تهران بخوایی هر مرکز مهاجرتی بری مشاورش ریگان هستش ولی شما ۲۰۰ هزار تومان پول میگیری؟؟؟؟

  • Moshaver
   ۲۰دی,۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز.ما هم کلیات رو به صورت رایگان روی سایت قرار دادیم و هم مشاوران ما در ابتدا به صورت رایگان سوالات شما رو جواب میدهند اما مشاوره اختصاصی مربوط به شرایط شخصی شما هزینه دارد

 74. هامون
  ۱۹دی,۱۳۹۹

  با سلام.
  من فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم. و حدود دو سال و نیم در شرکت داروسازی معتبر سابقه کار دارم. همچنین فیلد تخصصی هم در زمینه تصفیه آب و کنترل کیفیت دارو هست.
  آیا با این زمینه شانس کار در زمینه آب یا دارو رو خواهم داشت؟

 75. کیارش
  ۲۰دی,۱۳۹۹

  سلام من 19 سال سن دارم و دیپلم کامپیوتر دارم برام کاری هست

  • Moshaver
   ۲۰دی,۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز.برای کار در عمان حداقل به دو سال سابقه کار مرتبط با زمینه تحصیلیتون نیاز هست

 76. علی
  ۲۰دی,۱۳۹۹

  سلام من مهندس عمران هستم ۲ سال سابقه کار دارم البته جمع سوابق غیرمرتبط و مرتبطم ۵ ساله . تو حوزه نفت و گاز اصلا تخصص و سابقه ندارم . منم میتونم برم عمان نجات پیدا کنم از ایران ؟؟؟ تو رو خدا راستشو رگید اینا واقعیه یا شما هم فقط فکر خودتونید که حق مشاوره بگیرید؟؟؟

  • Moshaver
   ۲۰دی,۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز.برای کاریابی در زمینه عمران حتما نیازی به سابق کاری در حوزه نفت و گاز نیست

 77. کامران
  ۲۰دی,۱۳۹۹

  سلام رزومه انگلیسی بفرستیم مشکلی نداره؟

  • Moshaver
   ۲۰دی,۱۳۹۹

   سلام.خیر مشکلی نیست

 78. علی علوی
  ۲۰دی,۱۳۹۹

  سلام.خدا قوت.
  مدرک کاردانی فوریت های پزشکی
  بدون سابقه کار
  میشه اقدام کرد؟

  • Moshaver
   ۲۱دی,۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز.متاسفانه بدون حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط نمیشه اقدام کرد.

 79. حسین
  ۲۱دی,۱۳۹۹

  سلام
  الان من سرچ کردم
  Summary about cost of living in Muscat, Oman: Family of four estimated monthly costs are 2,342.61$ (901.84﷼) without rent. A single person estimated monthly costs are 668.58$ (257.39﷼) without rent
  با این حقوقی که شما ذکر کردید
  و اگر اشتباه نکنم باید مبلغی از اون رو هم به شما بدیم
  کلا چیزی تهش نمیمونه که
  اگر اشتباه میکنم بفرمایید
  تشکر

  • Moshaver
   ۲۲دی,۱۳۹۹

   در جلسات مشاوره به ریز جزئیات هزینه ها پرداخته میشه و با توجه به نبود تورم و مشکلات سیاسی و اقتصادی که اینجا وجود داره در پایان دو سال پس انداز خوب و قابل توجهی میتونید داشته باشید

 80. reza araghi
  ۲۲دی,۱۳۹۹

  با سلام من حدودا 9 سال مدیر عامل شرکت خودم هستم زمینه فعالیت من هم تخصصی روی آب بوده اما هم زمان حدودا 3 سال هست که کار ماساژ تراپی و ماساژ انجام میدم زبان انگلیسی هم خوب هست آیا در زمینه ماساژ درمانی و کلا شاخه ماساژ میتونم کاری انجام بدم ؟

  • Moshaver
   ۲۳دی,۱۳۹۹

   در زمینه ثبت شرکت میتونیم کمکتون کنیم اما ماساژ درمانی خیر

 81. مجتبی
  ۲۳دی,۱۳۹۹

  سلام ؛ وقتتون بخیر مدت 5سال هست که در زمینه ابزاردقیق مشغول بکارم و همسرم هم ۵ ساله که در زمینه بهداشت شاغل میباشند؛ آیا شرایط کاری رو داریم ( هر دو ) ؟ رشته لیسانس بنده الکترونیک و همسرم کارشناس بهداشت عمومی هستند ؛؛

  • Moshaver
   ۲۳دی,۱۳۹۹

   سلام دوست عزیز.بله هر دو واجد شرایط هستید برای راهنمایی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید راهنماییتون میکنیم

 82. amer
  ۲۳دی,۱۳۹۹

  سلام من سابقه کار دارم 3 سال دارم ولی از جاهای مختلف و قابل استناد، مشکلی پیش نمیاد

  • Moshaver
   ۲۳دی,۱۳۹۹

   سلام.سوابق کاریتون باید مرتبط با رشته تحصیلیتون باشه

 83. فرشاد عصارپور
  ۲۳دی,۱۳۹۹

  سلام من مدرک لیسانس برق قدرت دارم. در زمینه تخصصی رشته خودم کار نکردم ولی از تاسیسات ( تعمیر کولر و یخچال و لوازم گرمایشی ) و برق ساختمان خیلی قبل تر از دوران دانشگاه شروع کردم و در کل آدم فنی هستم و در تمام زمینه های فنی و تاسیساتی توانایی کار دارم. چندین پروژه کار و سابقه بیمه دارم. مدتی راننده جرثقیل کمکی در پتروشیمی امیرکبیر بندر ماهشهر بودم. در حال حاضر با سابقه 5 ساله در یک شرکت رسمی ارائه دهنده دستگاه های کارتخوان در قسمت اداری مشغول به کار هستم. در خارج از تایم کاری طراحی صفحات وب و برنامه نویسی و ترجمه زبان انگلیسی انجام می دم و در مکالمه زبان انگلیسی مشکلی ندارم. میخواستم بدونم برای من که تو زمینه تحصیل دانشگاهیم رزومه ندارم شانسی هست یا خیر ؟
  سپاس از پاسخگویی شما

  • Moshaver
   ۲۴دی,۱۳۹۹

   سلام متاسفانه مشاغلی که انجام دادید شما رو در حوزه افراد مهارت پیشه قرار میده که عمان از تاریخ سوم اذر ماه افراد مهارت پیشه رو پذیرش نمیکنه و متاسفانه ما نمیتونیم توی این زمینه به شما کمک کنیم

 84. moosa
  ۲۴دی,۱۳۹۹

  سلام ایا در زمینه کار ساختمانی هم میتونید کار پیدا کنید؟

  • Moshaver
   ۲۷دی,۱۳۹۹

   سلام.منظورتون از کار ساختمانی چی هستش؟

 85. مبین قنبری
  ۲۴دی,۱۳۹۹

  سلام
  با مدرک فنی حرفه ای میشه کار پیدا کرد یا اینکه فقط باید تحصیلات آکادمیک داشت؟ در رابطه با جوشکاری..

  • Moshaver
   ۲۷دی,۱۳۹۹

   باید مدرک تحصیلی اکادمیک داشته باشید

 86. احسان
  ۲۵دی,۱۳۹۹

  سلام وقت بخیر
  آیا در زمینه تعمیرات ماشین های اداری {چاپگر و کامپیوتر و … } هم استخدام هست؟؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • Moshaver
   ۲۷دی,۱۳۹۹

   سلام.متاسفانه تو این حوزه نمیتونیم کمکتون کنیم جز افراد مهارت پیشه محسوب میشید

 87. امیر شکوئیان
  ۲۵دی,۱۳۹۹

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه شیراز دارم.حدود دو سالم هست که تو یه شرکت فنی مهندسی مشغول بکار هستم.زبانمم 1تا 100 از همه جهتا بخودم 70 میدم ، ولی مدرک آیلتس ندارم. بنظرتون شانسم برای دریافت ویزای کار چقدر هست؟

  • Moshaver
   ۲۷دی,۱۳۹۹

   سلام رزومتون خوب هستش برای راهنمایی بیشتر با همکارانم تماس بگیرید

نظر بدهید