کشور عمان با هدف پیشرفت و توسعه و ارائه ی بهترین خدمات به مردم خود ، الگوهای خوبی را برای توسعه کشورش در نظر گرفته است مانند امارات که همسایه کشور عمان نیز می باشد کشور عمان برای توسعه سیاست هایی مانند امارات را اتخاذ نموده که مهم ترین سیاست برای پیشرفت کشور امارات جذب سرمایه گذار خارجی و تسهیل فرآیند سرمایه گذاری در این کشوربوده که یکی از مهم‌ترین سیاست ها جذب سرمایه گذار تحت عنوان ثبت شرکت بوده البته برای جذب سرمایه گذار از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک نیز سیاست‌های بسیار خوبی در نظر گرفته که در مقالات بعد به آن خواهیم پرداخت.

چرا ثبت شرکت؟

شما با ثبت شرکت از مزایای بسیار زیادی برخوردار خواهید شد مهمترین مزیت آن در کشور عمان برخورداری شما از یک هویت حقوقی و رسمی که مورد تایید کشور عمان نیز می‌باشد است.

 شما هنگامی که شرکتی ثبت می کنید تمامی زمینه هایی که قصد فعالیت در آن حوزه‌ها رادر کشور عمان را دارید در موضوع فعالیت ذکر می شود و متناسب با آن می‌توانید به تجارت بپردازید.

اما ثبت شرکت برای چه مشاغلی نیاز است ؟ تقریباً می‌توان گفت برای تمامی مشاغلی که قصد دارید به صورت خصوصی تاسیس نمایید و خودتان مدیر خودتان باشید می بایست شرکت ثبت نمایید برای درک بهتر به ذکر چند مثال خواهیم پرداخت:

۱.شرکت صادرات واردات

 ۲.شرکت تولیدی

 ۳.شرکت خدماتی

۴. تاسیس مغازه

۵. تاسیس مطب ویژه پزشکان

 

آیا عمان ارزش سرمایه گذاری و ثبت شرکت دارد؟

 این سوال شاید مهمترین سوال برای شما باشد که قصد سرمایه گذاری در عمان را دارید ولی این بستگی به بیزینس شما/ بیزینس پلن شما/هدف شما از سرمایه‌گذاری و تجارت/ تیم شما/ محصول یا خدمات شما و دیگر پارامترها دارد اما مهمترین مزیت برای ایران این است که که شما می توانید علاوه بر عرضه اجناس و خدمات خود در عمان با ثبت شرکت در این کشور نسبت به صادرات و واردات اجناس به کشورهای اروپایی آمریکا و دیگر کشورها بپردازید و دغدغه تحریم ها را که مشکل رایج بازرگانان ایرانی میباشد را نداشته باشید. این خود می‌تواند به جهانی کردن بیزینس شما کمک کند.

مزایای ثبت شرکت در عمان:

۱.امکان شریک شدن ۲الی ۳نفر برای تاسیس یک شرکت

۲.اخذ اقامت به هر یک از شرکا به همراه اعضای درجه یک خانواده

۳.مالکیت ۱۰۰درصد خارجی شرکت(نیازی به سهامدار عمانی ندارد)

۴.بدون نیاز به کفیل

۵.معافیت مالیاتی ۳۰ساله

۶.معافیت از مالیات بر ارزش افزوده

۷.حساب بانکی شخصی و شرکتی

۸.امکان شرکت در مناقصات سلطنتی عمان

۹.تحصیل فرزندان در مدرسه ایرانی و بین المللی

۱۰.معافیت از عوارض گمرکی برای صادرات مجدد به اروپا و آمریکا

۱۱.اخذ اقاپت با بالاترین درجه شهروندی 

ما در کنار شما هستیم تا متناسب با زمینه شغلی و فعالیت شما ، شما را به صورت رایگان در این خصوص راهنمایی نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

جهت رزرو تایم مشاوره اینجا را کلیک کنید.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
Armin

سلام خیلی خوب توضیح دادید یک مطلبی هست اینکه میشود با ثبت شرکت اقامت دایم خود و خانواده رو گرفت