روسیه کشوری شگفت انگیز با سابقه ، سنت ها ، فرهنگ غنی و متنوع است. روسیه یکی از سه کشور پرخواننده است و آموزش روسیه یکی از بهترین کشورها در جهان است. هر ساله هزاران متقاضی بین المللی از سراسر جهان وارد دانشگاه های روسیه می شوند. بخشهای مقدماتی و دوره های کوتاه مدت زبان روسی به آنها کمک می کند تا با زندگی در یک کشور جدید سازگار شوند. در روسیه ، برخی از دانشجویان از طریق بورسیه و تخفیف شهریه واجد شرایط دریافت حمایت دولتی هستند. آموزش روسی به خاطر تاریخ چند صد ساله ، سنت های کلاسیک ، پایگاه علمی قوی و سطح بالای آموزش شناخته شده است. سالها تجربه ارتباط تنگاتنگی با فناوری روز ، دانشگاههای راحت و آزمایشگاه های نوآورانه دارد. امروزه تحصیل متقضیان بین المللی در دانشگاه های روسیه برای متقاضیان بین المللی از هر زمان دیگری آسان تر است: هم به صورت پذیرش ازاد و هم بورس تحصیلی دولتی. برنامه های پشتیبانی و انطباق دولتی از متقاضیان بین المللی دائما در حال پیشرفت است. هر ساله بورسیه تحصیلی تخصیص داده می شود و اشکال جدیدی از بودجه از جمله کمک های مالی بین المللی و بورس های تحصیلی جدید تکامل می یابد. وزارت آموزش عالی روسیه 15000 بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه داده است و همچنین دانشجویان ایرانی می توانند برای این بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا برای سال 2020-2021 اقدام کنند.

نوع فرصت: Fully Funded

فرصت: Scholarship

سطح بورس تحصیلی: لیسانس | کارشناسی ارشد | دکترا

کشور بورس تحصیلی: روسیه

خواندن
پادفک(podfak)چیست؟

جنسیت: زن و مرد

در دسترس بودن بورس تحصیلی: در سطح بین المللی

تعداد بورس تحصیلی: 15000 بورس تحصیلی

آخرین مهلت: 1399/12/1

سطح بورس تحصیلی روسیه

بورس تحصیلی لیسانس

بورس تحصیلی کارشناسی ارشد

بورس تحصیلی دکترا

مزایای  بورس تحصیلی روسیه

دانشگاه و کالج کاملا رایگان

خوابگاه رایگان

بدون نیاز به مدرک زبان

شامل تمام مقاطع تحصیلی

مدارک مورد نیاز بورس تحصیلی روسیه

گذرنامه (با اعتبار حداقل 2 سال)

گواهی پزشکی

دیپلم و و ترجمه مدارک تحصیلی

فرم مخصوص پذیرش

**تمام سندها باید به زبان روسی ترجمه شوند

برای این نوع پذیرش کورس های تحصیلی شما به زبان روسی خواهد بود. از این رو شما بعد از پذیرش به مدت یک سال زبان روسی را فراخواهید گرفت و بعد از آن تحصیل خود را به آن زبان ادامه خواهید داد. یکی از مزیت های مهم زندگی در روسیه هزینه پایین زندگی می باشد که شما می توانید با حدودا 50 دلار آمریکا در ماه زندگی دانشجویی مناسبی را سپری کنید. شما برای این بورسیه می توانید یک رشته را انتخاب و برای 5 دانشگاه درخواست ارسال می شود. شما همچنین می توانید در حین تحصیل از اجازه کار بهره ببرید.

اگر شما صرف نظر از رشته و مقطع تحصیلیتان با معدل الف  از دانشگاه فارغ التحصیل شوید پاسپورت و اقامت دائم روسیه به شما اعطا میشود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اخذ پذیرش با مشاورین ما تماس بگیرد